Chcem investovať
Across Golf Cup „zaknihoval“ druhý ročník
01. 07. 2020 Čas čítania: 2 min
Across aktuality
Across aktuality

Golfový areál v Malej Ide patrí k vyhľadávaným oblastiam východného Slovenska a láka čoraz viac priaznivcov tohto športu. Na 2. ročníku turnaja Across Golf Cup si v druhej polovici júna meralo sily takmer 40 hráčov. Najskôr „pokorili“ premenlivé júnové počasie a napokon aj deväťjamkové ihrisko. Súťažilo sa v dvoch kategóriách. Víťazom v kategórii HCP 0 – 18,4 sa stal Miroslav Maďar, v kategórii HCP 18,5 a viac na prvom mieste zabodoval Radovan Bačík. Hráči si zmerali sily aj v tradičných doplnkových súťažiach Longest Drive a Nearest to Pin.

„Pôvodne sme turnaj pre našich klientov a priaznivcov golfu na východnom Slovensku plánovali v skoršom termíne, vzhľadom na podmienky pri organizovaní hromadných podujatí sme ho však boli nútení posunúť na neskôr. Hoci nám v úvode neprialo počasie, som rád, že aj tento ročník môžeme zhodnotiť ako ďalšie úspešné športové podujatie so skvelou atmosférou,“ konštatuje generálny riaditeľ Across Private Investments Maroš Ďurik.

Partnerom podujatia boli Winners Reality a Marco Mirelli. Spoločnosť Winners Reality je členom finančnej skupiny Winners Group a špecializuje sa na sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Marco Mirelli poskytuje služby zamerané na starostlivosť o odievanie a vzhľad úspešných mužov s ambíciou uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.

Spoločenská časť turnaja bola spojená s ochutnávkou rumov Zacapa od rumovabanka.sk. Ide o špecializovanú spoločnosť, ktorá sa oblasti rumov venuje už vyše 14 rokov.

Golfové turnaje na východe Slovenska súvisia s rozvíjajúcimi sa aktivitami Across Private Investments v tomto regióne. V súčasnosti má okrem Bratislavy a Košíc zastúpenie aj v Banskej Bystrici a Nitre. Dovedna spravuje vyše 220 miliónov eur. Prostredníctvom Acrossu zhodnocuje svoj majetok približne tisíc privátnych klientov.