Chcem investovať
Across na webe v novom šate
09. 01. 2018 Čas čítania: 2 min
Across aktuality
Across aktuality

Webová stránka Acrossu dostala po rokoch úplne novú podobu. Denne tu nájdete nové informácie zo sveta finančných trhov a biznisu v podobe analýz, trhových komentárov či korporátnych správ. Dozviete sa aj bližšie informácie o našom produktovom portfóliu, výsledkoch našich riešení, o sporení na dôchodok a pre svoje deti ale aj to, ako dlhodobo zhodnocovať svoje úspory. Na stránke, navrhnutej v súlade s najnovšími trendami, nájdete zjednodušené vyhľadávanie a prehľadnejšie informácie. Moderný a nadčasový vzhľad webu je kompatibilný s novým vizuálom Online účet.

Ak ešte nie ste našim klientom, stačí kliknúť na odkaz ,,Chcem investovať“ a my sa vám ozveme a vypracujeme investičný plán, ktorý bude zohľadňovať vaše individuálne potreby. Cez webovú stránku Acrossu sa súčasní klienti dostanú jednoducho k svojmu online účtu, kde si môžu pozrieť, ako sa priebežne zhodnocujú ich peniaze.

Across sa aj prostredníctvom nového webu snaží byť bližšie k svojim klientom. Pri vytváraní novej stránky sme mysleli na potreby a požiadavky našich súčasných a budúcich klientov, ktorým chceme sprostredkúvať svet biznisu a financií lepšie ako doteraz. Zároveň sa od tohto roka mení aj vydávanie Across News, ktoré menia svoju periodicitu. Po novom budú vychádzať vždy druhý utorok v mesiaci.

Autor: