Chcem investovať
Across otvára novú pobočku v Košiciach
08. 12. 2021 Čas čítania: 2 min
Across aktuality
Across aktuality

V januári som písal článok, v ktorom som hodnotil rok 2020 a predstavil naše vízie na najbližších 12 mesiacov. Môžem povedať, že sme plány naplnili. Okrem toho, že naši klienti mohli počas celého roka investovať do najlepších produktov z finančných trhov a tiež unikátnych private equity projektov, začali sme s predajom „vynoveného“ alternatívneho portfólia Across Intelligent Alternative Portfolio+ a spustili sme mobilnú aplikáciu Across Connect.

Silnejšie zastúpenie v Košiciach

Osobne ma teší naplnenie strategického cieľa, ktorým bolo získanie nových investičných konzultantov, čím sme posilnili pozíciu Across Private Investments v regiónoch Slovenska. V Košiciach sa náš tím rozšíril o dvoch skúsených profesionálov na pozícii senior investičný konzultant a tiež o pracovníka na pozícii koordinátor podpory predaja.

Dobrou správou pre všetkých klientov v regióne je otvorenie obchodného zastúpenia, teda pobočky Acrossu v Košiciach. Našim klientom budú k dispozícii nové priestory v diskrétnom prostredí s vynikajúcou dostupnosťou. Pobočka sa nachádza pri Steel Aréne, v tesnej blízkosti centra, v novom projekte Business Centre Košice na Štúrovej ulici. Verím, že jej otvorenie prispeje k výrazne lepšiemu servisu a starostlivosti o klientov.

Obchodnému tímu v Košiciach prajem veľa úspechov.

Marcel Veršovský
Head of Individual Clients

Oficiálne otvorenie pobočky