Chcem investovať
Golfisti tipovali cenu akcií Manchester United
12. 07. 2016 Čas čítania: 1 min
Across aktuality
Across aktuality

Across Private Investments a O2 Business Services odštartovali svoju spoluprácu prvým golfovým turnajom, ktorý sa uskutočnil 22. júna 2016 na 18-jamkovom majstrovskom ihrisku Green Resort Hrubá Borša. Zúčastnilo sa na ňom dovedna 82 golfistov.

Golfový turnaj sa v druhý letný deň niesol v znamení horúceho počasia a skvelej atmosféry. Hráčom nechýbala presná ruka, ani pevné nervy. Výbornými výsledkami si mnohí z nich vylepšili svoje handicapy.

Across Private Investments pripravil pre účastníkov turnaja aj tzv. investičnú tipovačku. V rámci prebiehajúcich majstrovstiev Európy vo futbale mali golfisti možnosť  – na základe vstupných údajov – stanoviť cenu akcie známeho futbalového klubu Manchester United, a to v čase otvorenia burzy v New Yorku v deň konania turnaja. Víťaz tipovacej súťaže získal akciu klubu Manchester United na meno v listinnej podobe. Výhercovi ešte raz srdečne gratulujeme.

Druhý golfový turnaj organizovaný v spolupráci Across Private Investments a O2 Business Services sa uskutoční 22. septembra 2016.