Chcem investovať
Netypický Across Golf Cup ukončil šnúru východoslovenských turnajov
14. 10. 2021 Čas čítania: 2 min
Across aktuality
Across aktuality

Hoci 3. ročníku golfového turnaja 𝗔𝗖𝗥𝗢𝗦𝗦 𝗚𝗢𝗟𝗙 𝗖𝗨𝗣 počasie neprialo, účastníci boli pripravení popasovať sa s ním do poslednej chvíle. Keďže ihrisko to nedovolilo, zmerali si napokon sily v puttovaní či na trenážeri. To len umocnilo výbornú atmosféru turnaja a podporilo utuženie osobných aj biznisových kontaktov.

Vyvrcholením tohto špecifického turnaja bolo oceňovanie formou žrebovania. Hlavné ceny Acrossu, medzi nimi napríklad pobyt v hoteloch SALAMANDRA Resort a Hotel Sliezsky Dom, ako aj poukazy na nákup od distribútora športového oblečenia Under Armour (všetky subjekty patria do skupiny Across), odovzdal výhercom Peter Jakubička, CEO Across Private Investments. Pomyselnou čerešničkou medzi výhrami bol dres s podpisom nášho úspešného olympionika v golfe Rorryho Sabattiniho.

Across Gof Cup bol v tomto roku súčasťou šnúry štyroch turnajov na východnom Slovensku. Konal sa pod záštitou Východniarskej golfovej ligy. Finálny turnaj sa uskutočnil 17. septembra v golfovom rezorte Golf Tatry Black Stork vo Veľkej Lomnici, ktorý patrí s 27 jamkami k najväčším golfovým areálom na Slovensku. Medzi golfistami boli aj viacerí klienti Acrossu. Za ich účasť ako aj za vytvorenie pozitívnej atmosféry počas celého podujatia im ďakujeme.