Chcem investovať
Vstúpte do atraktívneho sveta zhodnocovania peňazí
26. 04. 2016 Čas čítania: 2 min
Analýzy
Analýzy

Ako hlavný partner podujatia Právnická firma roka 2016 by sme ešte raz radi pogratulovali držiteľom hlavných cien, ako aj víťazom v jednotlivých kategóriách a všetkým odporúčaným právnickým kanceláriám. Rovnako by sme chceli poďakovať TRENDu a spoločnosti  EPRAVO za skvelú organizáciu a možnosť participovať na tomto prestížnom podujatí.

Špecializácia dnes zasahuje do každej oblasti ľudského pôsobenia, vrátane advokátskych služieb. Potvrdzujú to aj výsledky súťaže Právnická firma roka 2016. V dvanástich kategóriách sa na prvých pozíciách umiestnilo desať rôznych kancelárii. Špecializácia bola, je a bude motorom pre neustále zlepšovanie a napredovanie.

Across Private Investments je špecialistom na zhodnocovanie peňazí úspešným ľuďom. Na trhu pôsobíme už vyše 14 rokov ako moderná, dynamická firma, ktorá je atraktívnou alternatívou k privátnemu bankovníctvu. Na základe profesionálneho osobného prístupu, a pod dohľadom Národnej banky, pomáhame klientom zorientovať sa v množstve investičných príležitostí a ponúkať im riešenia na efektívne zhodnotenie ich peňazí. Našim spoločným cieľom je zachovanie a zveľaďovanie vytvoreného majetku, o čom klientovi poskytujeme prehľad 24 hodín denne prostredníctvom on-line prístupu k jeho účtu.

Informácie o aktuálnom dianí vo svete financií a atraktívnych príležitostiach na investovanie sprostredkúvame prostredníctvom „Across News“. Autormi väčšiny článkov sú odborníci spolupracujúci s Across Private Investments.

Všeobecný prehľad v tejto vzrušujúcej a príťažlivej oblasti radi poskytneme aj Vám – na pravidelnej dvojtýždňovej báze.

Prajeme príjemné čítanie a tešíme sa na spätnú väzbu na naše články.