Chcem investovať
Značka z portfólia Acrossu uvádza na trh limitovanú vesmírnu kolekciu
13. 07. 2021 Čas čítania: 2 min
Across aktuality
Across aktuality

Spoločnosť Under Armour zaradila do predaja najnovšiu kolekciu oblečenia, ktorá vznikla v spolupráci s Virgin Galactic. Odkazuje na projekt SpaceShipTwo, ktorý 11. júla 2021 vyslal do vesmíru raketu VSS Unity s miliardárom Richardom Bransonom na palube. Ide o prelomový míľnik v komerčných letoch do kozmu.

Spolupráca Under Armour s Virgin Galactic vznikla v roku 2019, keď športová značka začala vyvíjať oblečenie pre cestujúcich do vesmíru. Po vytvorení najmodernejších skafandrov pokračovali obe spoločnosti v spolupráci pri zvyšovaní komfortu a funkčnosti sedadiel VSS Unity – prvého vesmírneho vozidla.

Zdroj: space.com

Technológie poháňané inováciami

Nová desaťdielna kolekcia Under Armour a Virgin Galactic je spojením hodnôt oboch značiek v oblasti inovácií a technologického pokroku. Oblečenie Under Armour umožňuje posúvať hranice ľudského výkonu, dodáva silu a urýchľuje regeneráciu. Vesmírna spoločnosť zase posúva hranice ľudskej vynaliezavosti, čím obe značky vytvárajú hodnotnú synergiu.

Under Armour využíva v novej kolekcii spojenie najnovších prvkov – látku naplnenú minerálmi, technológiu proti zápachu, vetracie lemy pre priedušnosť či úplety pre pohodlie. Farebnú paletu oblečenia tvoria elegantné, čierne, kobaltové a modré tóny.

Zdroj: Under Armour

Exkluzívna limitovaná kolekcia je dostupná na webe www.underarmour.sk a v Brand House Eurovea Bratislava.

Príležitosť pre investorov

Spoločnosť CS Apparel Group, ktorá patrí do portfólia Acrossu, pôsobí na Slovensku a v Čechách ako výhradný distribútor americkej značky športového oblečenia Under Armour. Okrem toho zastrešuje výrobu a distribúciu českej značky SAM73 Apparel a predaj obľúbenej americkej značky GAP. Profitovať na úspechoch týchto značiek možno exkluzívne prostredníctvom Across Private Investments cez korporátne dlhopisy.

Viac informácií poskytnú investiční konzultanti Acrossu.

Chcem vedieť viac