Chcem investovať

Online investovanie

Online investovanie s Acrossom vám umožní jednoducho a efektívne zhodnocovať váš majetok. Na pár klikov, online, bez zbytočného papierovania a z pohodlia domova. Investovanie nikdy nebolo také pohodlné a dostupné ako teraz.

Začať investovať

Výhody

Jednoduché a bezpečné

Vďaka mobilnej aplikácii Across Connect si otvorte účet za pár klikov a investujte pohodlne a jednoducho. Celý investičný svet máte na dosah. Aplikácia vám poskytuje vysokú úroveň bezpečnosti a ochrany.

Jedinečné
výnosy

S online investovaním máte možnosť získať jedinečné zhodnotenie, vďaka efektívne nastaveným ETF portfóliám a nízkym poplatkom.

Transparentné
poplatky

U nás platíte transparentné a férové poplatky - vstupné poplatky (do 1 %) a poplatok za správu 1,2 %. Žiadne dodatočné poplatky za obchodovanie, výber či výkonnosť vašich investícií.

Daňovo
efektívne

U nás v Acrosse sa orientujeme na daňovo výhodné riešenia.

Šetrite čas a náklady

Online investovanie je efektívnym spôsobom, ako znížiť náklady a ušetriť čas, keďže nemusíte nikam chodiť.

Investujete s nami už 20 rokov

Už dve desaťročia tvoríme pre klientov jedinečné investičné riešenia a príležitosti. Sme úspešným a dôveryhodným investičným poradcom a správcom majetku.

Investujte do budúcnosti

Nastavte si sporenie podľa vlastných predstáv a zistite, koľko peňazí môžete zarobiť.

Úvodný vklad
Mesačný vklad
Požadovaná investičná stratégia
Väčšia stabilita Vyšší výnos
Viac parametrov
23 000 €

Očakávaná hodnota vrátane výnosov

10 000 €

Vložené prostriedky spolu

Očakávaná hodnota je vypočítaná z úvodnej sumy prostriedkov, ktorú plánujete vložiť na začiatku investovania, zo sumy, ktorú plánujete pravidelne vkladať každý mesiac počas 30-tich rokov a z čistého očakávaného výnosu. Na výpočet čistého očakávaného výnosu bol použitý doterajší priemerný výnos minulých období investičných nástrojov, ktoré budú použité podľa zvolenej investičnej stratégie a plánované poplatky a náklady počas 30-tich rokov.

DNES 30 ROKOV
Očakávaná hodnota vrátane výnosov
Vložené prostriedky
Minulé výnosy nie sú zárukou budúcich výnosov.

Začnite s investovaním ešte dnes

Otvorte si účet v aplikácii Across Connect, bez zbytočných papierov a za pár minút.

Časté otázky

Kedy budú moje prostriedky zainvestované?

Investovanie v Across Connect je možné iba z bankového účtu, ktorý je váš, a preto najprv musíme overiť váš IBAN. Investičné dni sú spravidla k 10. a 25. dňu v mesiaci. Prostriedky pripísané na zbernom účte Across najneskôr do 12tej hodiny investičného dňa budú automaticky zainvestované.

Je možné zadefinovať si vlastnú investičnú stratégiu?

Aktuálne nie. Stratégia je definovaná na základe vašich odpovedí v investičnom dotazníku.

Na základe čoho bude zostavená investičná stratégia?

Vaša investičná stratégia bude zostavená podľa vašich základe vašich odpovedí v investičnom dotazníku.

Kedy môžem začať investovať?

Začať investovať môžete po tom, ako si overíme vašu totožnosť a otvoríme pre vás investičný účet.

Ako si založím účet?

Pre založenie vášho investičného účtu v mobilnej aplikácii sa musíte zaregistrovať. Stačí zadať vaše osobné údaje a údaje, ktoré sme povinní zisťovať zo zákona. Následne vám zašleme zmluvnú dokumentáciu.

Ako zistím, že je môj investičný účet otvorený?

Váš účet bude automaticky otvorený po úspešnom ukončení registrácie, akonáhle si overíme vašu totožnosť.

Ako vložím peniaze na účet?

Peniaze posielajte prevodom z bankového účtu, ktorý je vedený v európskej banke na vaše meno. Pri zaslaní prostriedkov na zberný účet spoločnosti Across v Tatra banke budú vaše prostriedky pripísané na váš majetkový účet v deň ich prijatia v prípade správne uvedeného variabilného symbolu alebo poznámky pre príjemcu. V prípade platby zaslanej do inej banky sa peniaze objavia na vašom účte nasledujúci deň po ich prijatí na bankovom účte Across.

Aká je výška poplatkov za investovanie?

Klienti platia vstupné poplatky maximálne 1 % podľa objemu investície. Spoločnosť si účtuje 1 % + DPH ročne za úschovu majetku.

Sú moje investície oslobodené od dane?

U nás v Acrosse sa zameriavame na daňovo výhodné riešenia. Výnosy z cenných papierov obchodovaných na burze aspoň jeden rok, sú od dane oslobodené. Naša filozofia dlhodobého investovania do indexových fondov prirodzene využíva výhody časového testu.

Aké investičné nástroje sú k dispozícii na investovanie?

Pri investovaní máte na výber unikáte produkty Acrossu, ktoré zahrňujú širokú ponuku akcií a dlhopisov z celého investičného sveta.

Čo zabezpečuje dôveryhodnosť Acrossu?

Spoločnosť Across pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Je regulovaná Národnou Bankou Slovenska. Zároveň je členom Garančného Fondu Investícií SR a Asociácie obchodníkov s cennými papiermi.

Je bezpečné investovanie cez Across Connect?

Mobilná a webová aplikácia Across Connect je vybavená vysokou úrovňou bezpečnostných funkcií, ktoré zabezpečujú bezpečnosť finančných transakcií a ochranu súkromia klientov.

Čo sa stane, keď prestanem investovať?

Ak prestanete investovať, nič sa nestane. Nenasporíte však vami stanovenú cieľovú sumu. Ak však vyberiete všetky peniaze z účtu a po dobu 12 mesiacov nebudete investovať, účet vám bude zrušený.

Môžem si otvoriť viac účtov?

Áno, pokiaľ dodržíte výšku minimálneho vkladu.

Aký je minimálny vklad?

Minimálny vklad investície je 100 eur.

Kedy mi prídu peniaze, ak požiadam o výber?

Predaje cenných papierov realizujeme v rovnaký deň ako nákupy. Do predajov vstupujú pokyny na výber prijaté najneskôr do 17. hodiny v pracovný deň predchádzajúci investičnému dňu, ktorý je spravidla 10. a 25. deň v mesiaci. Následne trvá dva pracovné dni, kým nám burza pripíše finančné prostriedky na náš účet, ktorý držíme pre tieto účely u zahraničného správcu. Odpredaj investície a odoslanie prostriedkov na váš bankový účet tak môže trvať 3 – 10 dní po investičných dňoch.

Na aký účet posielate peniaze v prípade výberu?

Peniaze posielame na bežný účet, ktorý je vedený na vaše meno a z ktorého ste nám zaslali finančné prostriedky.

Ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte nám napísať