Chcem investovať
GAP otvára v Bratislave prvú predajňu
29. 10. 2021 Čas čítania: 4 min
Across aktuality
Across aktuality

Gap, jedna z najznámejších amerických značiek voľnočasového oblečenia otvára na Slovensku svoju prvú kamennú predajňu. Novú jesennú kolekciu si tak zákazníci budú môcť prezrieť od dnes, 29. októbra 2021, naživo v prvom Gap store v nákupnom centre Eurovea v Bratislave.

Spoločnosť C.S. Retail SK s.r.o., výhradný distribútor značky Gap pre český a slovenský trh, patrí do portfólia skupiny Across. Na slovenský trh stúpila už v minulom roku, kedy presne pred rokom spustila online platformu www.gapstore.sk.

„Otvorenie kamennej predajne je po spustení e-shopu ďalším krokom k úspešnému obchodnému modelu. Cieľom je ponúknuť našim súčasným, ale aj novým zákazníkom, čo najpohodlnejší nákupný zážitok. Môžu si vybrať, či navštívia našu kamennú predajňu, kde im vyškolený personál poradí a poskytne individuálny servis, alebo uprednostnia nákup z pohodlia domova prostredníctvom nášho e-shopu,“ uvádza Jan Fahoun, konateľ spoločnosti C.S. Retail SK s.r.o..

„Rozhodnutie americkej značky GAP otvoriť svoju prvú kamennú predajňu na Slovensku práve v Eurovea nás veľmi teší. Spojenie dobre etablovaného a stabilného centra s najznámejšou americkou značkou je ďalším krokom k naplnení dlhodobej vízie Eurovea, prináša do rozrastajúceho sa centra Bratislavy pútavý mix obchodov, nové značky a naďalej poskytovať zákazníkom kvalitné služby a nákupy,“ dodáva ku vzájomnej spolupráci Oľga Hammer, PR & marketing Manager Eurovea.

S cieľom zvýšiť povedomie o značke si spoločnosť C.S. Retail  SK, vybrala ako lokálneho ambasádora Majka Spirita. Jeden z najznámejších slovenských raperov je nielen tvárou tejto modernej značky, ale zároveň sa aktívne podieľa na lokálnych kampaniach.

Veľmi ma potešilo, keď si ma jedna z mojich najobľúbenejších amerických značiek vybrala ako svojho ambasádora. A ešte väčšiu radosť mám, že teraz môžem byť súčasťou otvorenia prvej kamennej Gap predajne na Slovensku. Ich štýlové a zároveň pohodlné produkty si užívame celá rodina,“ hodnotí spoluprácu Majk Spirit.

Značka Gap sa vždy snaží byť čo najviac v centre pozornosti zákazníkov. Či už samotnou kolekciou, pútavou reklamnou kampaňou alebo úzkou spoluprácou s umelcami a dizajnérmi. A nie je tomu inak ani v rámci otvorenia prvej predajne na Slovensku.

Zákazníci sa môžu tešiť na najnovšiu jesennú Denim kolekciu, ktorej dominantným prvkom sú už tradične džínsy. Na výber bude široká ponuka rôznych farieb a strihov od úzkych variant „skinny“ až po voľnejšie varianty „Boot & Flare“ alebo stále viac obľúbenejšie`“Jegging“. Celá denim kolekcia potom bude doplnená o bundy a košele. A práve na Denim kolekciu bude v rámci otvorenia prvej špecializovanej Gap predajne na Slovensku špeciálna promoakcia v podobe 25-percentnej zľavy.

V rámci otvorenia prvej Slovenskej predajne si navyše zákazníci môžu každý zakúpený denim produkt prispôsobiť svojmu štýlu. V špeciálnom stánku si vďaka nášivkám, cvočkom a výšivkám veľmi jednoducho vytvoria svoj originálny kúsok. Akcia s názvom „Prispôsobte svojmu štýlu“ bude prebiehať v obchodnom centre Eurovea od 5. 11. do 14. 11. 2021.

V prípade záujmu o investíciu do módneho segmentu prostredníctvom Across Private Investments kontaktujte našich investičných konzultantov.

Chcem vedieť viac

Zdroj: GAP
American Optimistic Style
Viac na www.gapstore.sk