Chcem investovať
Investičný účet s novými funkciami
03. 05. 2017 Čas čítania: 2 min
Across aktuality
Across aktuality

V súčasnosti je prístup na bankový účet cez internet samozrejmosťou. Pre slovenské privátne banky je to ale neistá pôda. Nie však pre Across Private Investments. Pre klientov sme pripravili už tretiu generáciu webovej aplikácie „Môj účet“ (https://www.mojacross.sk).

Webová aplikácia prináša nový, responzívny dizajn, ktorý umožní dobrú čitateľnosť nielen na tabletoch, ale aj na mobilných telefónoch. Okrem tradičných funkcií, na ktoré sú klienti zvyknutí z predchádzajúcej verzie aplikácie, akým je prehľad všetkých investícií či transakcií, alebo detailný pohľad na jednotlivé investície, nová generácia aplikácie disponuje viacerými novými funkciami. Pribudlo napríklad grafické znázornenie vývoja hodnoty účtu alebo prehľad indikatívnej výkonnosti za jednotlivé účty za zvolené obdobia. Po prihlásení na účet má klient zároveň okamžitý prehľad o aktuálnych a najčítanejších článkoch na webe www.across.sk bez toho, aby si ho musel osobitne otvárať.

Pri poskytovaní elektronických služieb pre klientov nezabúdame na bezpečnosť. Používame technológie a postupy, ktoré patria k osvedčeným svetovým bezpečnostným štandardom, napríklad SSL protokol (https).

Ceny investičných nástrojov, a teda stav hodnoty účtov klientov za predchádzajúci obchodný deň, aktualizujeme každý pracovný deň do 9:00 h tak, aby klienti mali možnosť oboznámiť sa pri rannej káve s aktuálnym prehľadom o stave svojich investícií v Across Private Investments.

Sme presvedčení, že nová generácia aplikácie „Môj účet“ bude pre klientov prínosná a poskytne im maximálne komfortný a aktuálny prehľad o stave investícií.

Autor: