Chcem investovať
LIVESTREAM: Batériová revolúcia zo Slovenska – investujte do zelenšej budúcnosti
12. 05. 2021 Čas čítania: 3 min
Blog
Blog

Nová éra trvalo udržateľnej dopravy potrebuje vyriešiť problém s nedostatkom batérií.

Elektromobilita získava na popularite naprieč celým svetom. Nová éra trvalo udržateľnej dopravy však potrebuje vyriešiť problém s nedostatkom batérií. Zásadný zlom v rozmachu elektromobility sa preto spája s príchodom svetových hráčov, ktorí ponúknu najmodernejšie a na mieru šité riešenie pre výskum, vývoj a výrobu batérií.

Na Slovensku vznikla prvá európska batériová spoločnosť InoBat Auto využívajúca vysokovýkonnú HTP platformu, ktorá umožní 10-násobne rýchlejší výskum a vývoj článkov a efektívne presúvanie inovácií z laboratória do výrobnej haly, čím spúšťa batériovú revolúciu v Európe. Jej súčasťou môžete byť aj vy.

Tento projekt má prispieť k výraznému zníženiu technologickej závislosti Európy v oblasti elektromobility od Ázie, keďže väčšinu batériových fabrík v Európe stavajú najmä ázijskí výrobcovia. Už onedlho tak môžu elektromobily po celom svete jazdiť so slovenskými batériami. Ich výroba by mala byť spustená v budúcom roku vo fabrike vo Voderadoch.

Firma InoBat Auto má na Slovensku veľké a ambiciózne plány, spolupracuje so zvučnými menami v oblasti elektromobility a stojí za ňou viacero investorov a veľkých spoločností. Okrem toho sa InoBat zameriava na poskytovanie energetických riešení v rámci celého hodnotového reťazca, vrátane veľkokapacitných energetických úložísk a recyklácie batérií. Teraz sa otvára aj pre individuálnych investorov, ktorí chcú byť súčasťou technologickej revolúcie na Slovensku. Investície do spoločností, ktoré podnikajú v oblasti vývoja a výroby elektrických batérií pre automobilový priemysel, môžu priniesť atraktívny výnos a zároveň majú pozitívny vplyv na budovanie udržateľnej a zelenšej budúcnosti pre ďalšie generácie.

Viac informácií sa dozviete na Investičných raňajkách Across Private Investments, ktoré sa uskutočnia 19. mája 2021 od 9,00 do 10,00 h prostredníctvom livestreamu.

PRIHLÁSIŤ SA

Prenos Vám bude sprístupnený po registrácii do platformy Across Stream. V prípade, ak ste sa už registrovali, prihláste sa prostredníctvom svojich údajov. Registrácia/účasť je bezplatná.

PROGRAM

9,00 – 9,30 h
Alternatívne a zelené investície, ich dôležitosť a atraktivita pre investičné portfólio.
Elektrifikácia dopravy, uhlíková neutralita a s tým súvisiace trendy v investovaní.
Predstavenie spoločnosti InoBat, jej vízie a ciele pre Slovensko a Európu.
Elektromobilita a skladovanie energie ako zaujímavá príležitosť na zhodnocovanie peňazí.

9,30 – 10,00 h
Diskusia prostredníctvom slido

SPEAKRI

Peter Jakubička, CEO a člen predstavenstva Across Private Investments
Marián Boček, spoluzakladateľ a CEO InoBat Auto
Pavol Krokoš, člen predstavenstva InoBat
Marta Tomišová, CEO InoBat Recycling