Chcem investovať

Naše služby

Privátne investovanie s osobným prístupom

Klientom dlhodobo a systematicky zhodnocujeme majetok a zabezpečujeme jeho plynulý prechod na ďalšie generácie. Unikátne investičné riešenia tvoríme na mieru prostredníctvom investícií do tradičných a alternatívnych tried aktív, ako aj do exkluzívnych investičných projektov, ktoré neponúka nik iný na trhu.

  • expertné osobné poradenstvo v oblasti investícií
  • exkluzívne investičné príležitosti s nadštandardným výnosom
  • bezkonkurenčný prístup na svetové kapitálové trhy
  • prístup k investičným príležitostiam, ktoré nie sú dostupné bežným investorom
  • daňovo-optimálne investičné riešenia

Naši privátni klienti sa stávajú súčasťou exkluzívneho Across Clubu s množstvom benefitov a zliav. K dispozícii im je aj digitálna platforma Across Connect, v ktorej nájdu všetky dôležité informácie o svojich investíciách.

Mám záujem stať sa privátnym klientom
400 mil. eur
pod správou
1300+
privátnych klientov
10,37 %
priemerné zhodnotenie manažovaných portfólií p.a. za 3 roky (k 31. 3. 2023)
Online investovanie - samostatne a jednoducho

Zhodnocovať svoje úspory jednoducho, efektívne a inovatívne môžu vďaka Acrossu aj individuálni investori. Umožňujeme im priame investície do unikátnych developerských, technologických, retailových a medicínskych projektov s atraktívnou finančnou návratnosťou a vplyvom na budúcnosť ďalších generácií. Celý proces prebieha online, je maximálne transparentný a nevyžaduje si osobné stretnutie. Ide o jeden z najmodernejších spôsobov investovania.

V súčasnosti je individuálnym klientom k dispozícii digitálny obchodník a čoskoro pribudne aj digitálna platforma Across Crowd.

Mám záujem investovať online
Online investovanie v Acrosse

Online investovanie s Acrossom je ideálnou voľbou pre začínajúcich investorov. Prináša našim klientom možnosť stať sa investorom už od 100 eur a v online prostredí si vyskúšať, ako fungujú finančné trhy. Priamo v aplikácii navyše klientovi poskytujeme investičné poradenstvo a na jeho základe navrhneme investičné portfólio podľa jeho individuálnych potrieb.

Chcem vedieť viac
Across Crowd

Across Crowd je online platforma, ktorá umožňuje priame investície do unikátnych projektov s atraktívnymi výnosmi. Vznikla s cieľom priblížiť svet private equity bežným investorom a zároveň umožniť perspektívnym firmám získať kapitál modernou formou hromadného financovania do projektov, ktoré prechádzajú screenningom našich investičných expertov.

Celý proces od otvorenia účtu po investovanie a následné vyplatenie investorov prebieha online priamo na platforme. Je maximálne transparentný bez nutnosti osobného stretnutia. Across Crowd ako jediná crowdfundingová platforma na regionálnom trhu umožňuje užívateľom vykonávať investície cez platobnú bránu, čím zabezpečuje najvyššiu mieru komfortu a bezpečnosti.

Chcem vedieť viac
Dôchodkové schémy pre vašich zamestnancov

Pre zamestnávateľov ponúkame zamestnanecké benefity v podobe retenčných a dôchodkových sporiacich produktov, do ktorých môže prispievať zamestnanec aj zamestnávateľ. Vlajkový produkt Dôchodkové sporenie+ slúži na vytváranie finančnej rezervy zamestnanca, ktorá je určená na pokrytie nielen výpadku príjmu na dôchodku, ale môže byť rezervou pre prípad straty zamestnania. Čerpanie penzie nie je podmienené dosiahnutím dôchodkového veku.

Mám záujem stať sa firemným klientom
o 96 %

vyššie výnosy
ako súčasné doplnkové dôchodkové fondy

o 25 %

nižšie priebežné náklady
za správu dôchodkového účtu

  • výnos oslobodený od dane
  • výplata dôchodku bez štátnych obmedzení
  • daňová uznateľnosť príspevkov zamestnávateľa na sporenie