Chcem investovať
Golfová sezóna vyvrcholila v Olomouci
04. 10. 2016 Čas čítania: 2 min
Across aktuality
Across aktuality

Across Private Investments a O2 Business Services po úspešnom odštartovaní spolupráce v júni tohto roka, pokračovali ďalším turnajom. Priaznivci golfu a klienti oboch spoločností sa stretli 22. septembra na majstrovskom ihrisku Golf Resort Olomouc, ktorý je v  optimálnom dosahu aj zo Slovenska.

Na ihrisku s úžasnou kopcovitou scenériou na rozlohe takmer 80 ha si zmeralo svoje sily vyše 70 účastníkov. V príjemnej golfovej atmosfére pri krásnom jesennom počasí odohrali turnaj systémom Texas Scramble.

Across Private Investments pripravil aj tentokrát pre účastníkov turnaja investičnú tipovačku o akciu v listinnej podobe.  V súvislosti s uvedením nového mobilného telefónu  – modelu iPhone 7 od spoločnosti Apple – na trh, mali golfisti možnosť tipovať cenu akcie Apple v čase otvorenia burzy v New Yorku v deň konania turnaja. Výhercovi ešte raz srdečne blahoželáme.

Počas golfového turnaja v Olomouci odovzdal Maroš Ďurik, CEO Across Private Investments (zľava), listinnú akciu Stanislavovi Molčanovi, CEO O2 Business Services (sprava), ktorý správne tipoval otváraciu cenu akcií Manchestru United na júnovom golfovom turnaji. V strede je Miroslav Fančovič, víťaz tipovacej súťaže v Olomouci.