Chcem investovať
Byty v Kerlingu si môžete ísť už pozrieť
14. 06. 2023 Čas čítania: 2 min
Across aktuality
Across aktuality

Skupina Across úspešne pôsobí vo viacerých sektoroch. Okrem investícií do tradičných aktív ponúkame klientom jedinečné investičné príležitosti aj v oblasti real estate, private equity či e-commerce. Jedným z najnovších prírastkov do nášho realitného portfólia je projekt Kerling, ktorého názov je prebratý od rázcestia pod vrchom Malý Kerling v Štiavnických vrchoch. Projekt ponúka bývanie len 500 metrov od centra Banskej Štiavnice s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti.

Na čom aktuálne v Kerlingu pracujeme?

Budova Kerlingu prechádza aktuálne kompletnou rekonštrukciou s použitím kvalitných materiálov a moderných technológií́. Citlivo rešpektujeme pamiatkovú́ zónu a zohľadňujeme jej špecifiká́. Charakteristické́ špicaté́ vikiere zostávajú́ zachované a do ich podoby sa prerábajú́ aj zvyšné́ oblé vikiere.

V tomto projekte si nájde nehnuteľnosť podľa svojich predstáv a potrieb jednotlivec aj väčšia rodina. Aktuálne je v predaji 18 bytov a 3 apartmány z celkového počtu 31 plánovaných bytových jednotiek. Všetky sú momentálne vo fáze hrubá stavba, ktorá sa dá navštíviť a navnímať tak dispozíciu bytu.

Výmery bytov v ponuke sú od 35 do 106 m2 a predávajú sa v štandarde. Cena za byt začína od 135 000 eur. Výstavba ide podľa naplánovaného harmonogramu, kolaudácia je naplánovaná na koniec roka 2024. Developerom projektu Kerling je spoločnosť Across Properties, predaj bytov zabezpečuje realitná kancelácia Occam New Home, kde Across vlastní od minulého roka 50 %-ný podiel.

Ak je Štiavnica pre vás lokalitou, kde by ste chceli vlastniť nehnuteľnosť, dostupnosť a dispozície bytov, rovnako ako možnosť objednať sa obhliadku nájdete na https://www.occam.sk/kerling/. V prípade záujmu o viac informácií k tejto ponuke nám napíšte na info@across.sk