Chcem investovať
Byty v projekte Kerling v Banskej Štiavnici sú už v predaji
13. 04. 2023 Čas čítania: 2 min
Blog
Blog

Skupina Across úspešne pôsobí vo viacerých sektoroch. Okrem investícií do tradičných aktív ako akcie a dlhopisy ponúkame našim klientom jedinečné investičné príležitosti aj v oblasti real estate, private equity či e-commerce. Jedným z najnovších prírastkov do nášho realitného portfólia je projekt Kerling v Banskej Štiavnici.

Názov Kerling je prebratý od rázcestia Kerling pod vrchom Malý Kerling v Štiavnických vrchoch. V Kerlingu nájde nehnuteľnosť podľa svojich predstáv a potrieb jednotlivec aj väčšia rodina. V ponuke sú 1 až 3-izbové byty – dokopy 31 bytových jednotiek a 42 parkovacích miest.  Výmery bytov v ponuke sú rôznorodé – od 35 do 106m2 a predávajú sa v štandarde. Projekt ponúka bývanie v blízkosti centra Banskej Štiavnice, len 500 metrov od centra Banskej Štiavnice, s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti.

Developerom tohto projektu je spoločnosť Across Properties, predaj bytov bude zabezpečovať realitná kancelácia Occam New Home, kde Across vlastní od minulého roka 50 %-ný podiel. S prestavbou budovy sa začalo v januári tohto roka, kolaudácia je naplánovaná na konci roku 2024.

V prípade záujmu o viac informácií k tejto ponuke nám napíšte na info@across.sk