Chcem investovať
Oslávili sme 20. výročie Across na trhu
20. 09. 2022 Čas čítania: 2 min
Across aktuality
Across aktuality

V polovici septembra sme slávnostne otvorili tretiu dekádu pôsobenia Across na Slovensku.

Ako vo svojom príhovore povedal Július Strapek, keď firmu zakladal, mal víziu ponúkať to najlepšie, čo na finančnom trhu existuje. Priniesť zahraničné produkty, štruktúrovať ich a sprístupniť širšej verejnosti. A to sa mu podarilo, keďže Across dnes spravuje takmer 400 miliónov eur.

Za úspešných 20 rokov vďačíme najmä dôvere našich klientov a biznis partnerov a zručnostiam, skúsenostiam a lojalite našich zamestnacov.

Slávnostným večerom na Bratislavskom hrade hostí sprevádzal herec Filip Tůma. Na pódiu privítal unikátny projekt Slováka Radovana Michalova – spievajúce živé sochy s názvom BIG NAMES. Tie stvárnili osobnosti ako Steve Jobs, Henry Ford, Leonardo da Vinci, Coco Chanel či Albert Einstein.

Milovníkov kvalitnej hudby následne potešili vystúpeniami operná diva Adriana Kučerová a klavírny virtuóz a spevák Jozef Hollý. Oboch za ich výkony odmenili hostia veľkým potleskom.

O chuťové bunky hostí sa postaral svojou live cooking show známy šéfkuchár Michal Konrád so svojim tímom, ktorého výborne doplnil Executive Chef siete Premium Star Hotels – Robert Hudák.

Špeciálne darčeky pre pozvaných pripravil módny návrhár Boris Hanečka.

Zo spätnej väzby po podujatí aj priamo na ňom s radosťou skonštatujeme, že náš cieľ sa naplnil. Hostia sa výborne zabavili a načerpali kus pozitívnej energie a inšpirácie na pracovne náročné obdobie roka, ktoré je práve pred nami.

Ďakujeme každému, kto sa na príprave tohto slávnostného večera podieľal – či pár mesiacov alebo pár hodín. Bez vás by sme to nedali tak, ako sme si to na začiatku predsavzali.