Chcem investovať
Partneri Across Club, časť 4.– Macho & Chlapovič 
17. 05. 2023 Čas čítania: 2 min
Across aktuality
Across aktuality

Across Club ponúka pre našich klientov množstvo benefitov a výhod pri nákupe prémiových tovarov, produktov a služieb zmluvných partnerov, ktorých sme si v Across starostlivo vybrali. Dnes vám predstavujeme štvrtého z našich partnerov – spoločnosť Macho & Chlapovič, ktorá je organizátorom medzinárodných numizmatických aukcií, prevádzkuje numizmatický obchod, obchod s investičným zlatom a striebrom a poskytuje širokú ponuku služieb spojených s numizmatikou a investíciami.

Pôsobí v Bratislave a v Prahe, kde má zastúpenie prostredníctvom predajní a cez internetový obchod. Ide o jedinú spoločnosť v našom regióne, ktorá splnila náročné kritériá pre prijatie do medzinárodného združenia profesionálnych numizmatikov (IAPN), založeného v roku 1951 v Ženeve. Spoločnosť využíva rodinné know-how a nadväzuje na bohatú numizmatickú tradíciu.

Tím spoločnosti Macho & Chlapovič  je tvorený expertmi, ktorí sa venujú zberateľstvu od detstva a postupne sa vypracovali na popredných a uznávaných odborníkov vo svojej oblasti. Znalosti trhu, zberateľské skúsenosti a rodinnú históriu pretavili do schopnosti poskytovať sofistikované služby širokej zberateľskej verejnosti aj investorom. Okrem numizmatiky sa spoločnosť venuje aj predaju a kúpe investičného zlata a striebra. V ich ponuke nájdete zlaté a strieborné mince a tehličky od renomovaných mincovní (Philharmoniker, Maple leaf, Argor- Heraeus a pod.) za výhodné ceny.

Aké výhody môžete získať?

Investičné zlato, striebro aj mince treba nakupovať aj predávať bezpečne a u spoľahlivého predajcu. V rámci Across Club ponúka Macho & Chlapovič klientom poradenstvo svojich expertov a zaujímavejšie cenové podmienky vo forme zľavy do výšky 0,5 % pre vybraných klientov Across.

V prípade záujmu o investovanie do numizmatických predmetov alebo predaj mincí, medailí, bankoviek alebo celej zbierky, prosím kontaktujte svojho Across investičného konzultanta.