Chcem investovať
Predstavujeme partnerov Across Club, časť 1. – ALO diamonds
15. 02. 2023 Čas čítania: 2 min
Across aktuality
Across aktuality

V minulom vydaní nášho newslettra, sme vám predstavili Across Club, ktorý zabezpečí pre našich klientov množstvo benefitov a výhod pri nákupe prémiových tovarov, produktov a služieb zmluvných partnerov, ktorých sme si v Across starostlivo vybrali. Dnes vám predstavíme prvého z nich – ALO diamonds.

ALO diamonds je jedným z najväčších výrobcov investičných šperkov v Európe. Značka má vyše štvrťstoročnú tradíciu a ako prvá spoločnosť z Českej republiky a zo Slovenska začala obchodovať na svetových diamantových burzách v Antverpách, Izraeli a Hongkongu. V oboch domovských krajinách má dominantné postavenie na trhu, prevádzkuje jedenásť luxusných butikov, pričom ten posledný otvorila na konci roku 2022 na najprestížnejšej ulici v Prahe, na Pařížskej.

Diamanty ALO diamonds splňujú kritéria investičných šperkov a sú opatrené špičkovými medzinárodnými certifikáciami, napríklad od Amerického inštitútu pre drahé kamene (GIA), HDR alebo IGI.

Aké výhody môžete získať?

Diamanty a celkovo luxusné šperky treba nakupovať predovšetkým bezpečne a u spoľahlivého predajcu. V rámci Across Club ponúkame klientom jedinečnú službu rodinného klenotníka, teda privátneho špecialistu, ktorý s vami investičné šperky vyberie. Príde priamo za klientom alebo zariadi diskrétny výber šperkov vo VIP ALO diamonds salónikoch v Bratislave a v Prahe. Pre časovo vyťažených klientov je k dispozícii možnosť výberu i online formou.

Môžete získať nielen zaujímavejšie cenové podmienky, ale i mnoho ďalších doplnkových služieb, akou je napríklad evidencia veľkostí prsteňov či pripomienka výročia. V prípade záujmu zaistí ALO diamonds prednostnú prehliadku nových kolekcií či každoročný servis šperkov zdarma. Rodinný klenotník je k dispozícii každý deň v týždni vrátane cez víkendov.

V prípade záujmu o zabezpečenie služieb rodinného klenotníka, ktorý je zároveň špecialistom v oblasti investičných diamantov, prosím kontaktujte svojho Across investičného konzultanta.