Chcem investovať
Spojili sme výtvarné umenie s módou
12. 12. 2022 Čas čítania: 2 min
Across aktuality
Across aktuality

Ako poďakovanie za dôveru v pomaly dosluhujúcom roku 2022 sme pripravili pre klientov predvianočné spoločenské podujatie. Na vernisáž vybraných umelcov Galérie dot., ktorú sme prepojili s módnou prehliadkou renomovaného módneho návrhára Borisa Hanečku, prijalo pozvanie viac ako sedem desiatok hostí. Autormi a autorkami diel, ktoré mohli obdivovať, sú Kristína Bukovčáková, Michal Černušák, Kristína Mesároš a Lucia Oleňová.

Voľba padla na nich, lebo formujú aktuálne trendy a smerovanie umeleckého diania na Slovensku. Vidíme tam paralelu s Across, keďže naša spoločnosť je lokálnym trendsetterom v sektore investičných služieb. Kedysi sme medzi prvými priniesli na Slovensko dnes už známe ETF fondy a dnes pravidelne pracujeme na vlastných inovatívnych formách investovania. Netvoríme síce hmotné diela, ktoré sa dajú obdivovať zrakom, ale na základe svojich znalostí a skúseností tvoríme nadčasové hodnoty pre klientov.

Vo svojom úvodnom príhovore náš CEO ocenil, že sa naplno obnovila tradícia osobných stretnutí a pripomenul, že cieľom tímu Across Private Investments je zabezpečiť, aby naši klienti mohli svoj drahocenný čas venovať dôležitým ľuďom a úlohám a my zatiaľ zabezpečíme, aby ich majetok neustále pracoval a zhodnocoval sa.

Za pomoc pri organizovaní podujatia patrí poďakovanie Galérii dot. a Wine Planet, ktorí zabezpečili na tento večer ten najkvalitnejší pitný režim. A samozrejme naša vďaka patrí všetkým hosťom, ktorí prijali naše pozvanie a strávili s nami hodnotný čas plný inšpirácie.

Sme veľmi radi, že sa v tomto roku naplno obnovila tradícia osobných stretnutí.

Skutočný umelec nie je ten, kto je inšpirovaný, ale ten, kto inšpiruje ostatných. – Salvador Dalí