Chcem investovať
Ste opäť vítaní v hoteli Albrecht
16. 11. 2023 Čas čítania: 3 min
Across aktuality
Across aktuality

Historický hotel Albrecht, ktorý sa nachádza v blízkosti Bratislavského hradu, po dvoch rokoch otvoril svoje brány. Novým prevádzkovateľom je spoločnosť Premium Star Hotels (PSH), ktorá je členom investičnej skupiny Across a aktuálne prevádzkuje 6 ubytovacích zariadení na Slovensku a v Chorvátsku. 

Hotel Albrecht je od svojho vzniku architektonickým skvostom a rekonštrukcia, ktorou tento rok prešiel, umocní jeho postavenie na trhu. V súčasnosti majú  návštevníci  opäť  možnosť ubytovať sa v hoteli. Vybrať si môžu jednu z 12 zrekonštruovaných izieb, ktoré sa pýšia kvalitnejšími a modernejšími materiálmi.

Vychutnajte si špičkovú gastronómiu v centre Bratislavy s rodinou či biznis partnermi

Kolektív kuchyne pod vedením mladého ambiciózneho šéfkuchára Rudolfa Fejesa prináša do gastronómie tohto hotela nový koncept. Jeho hlavným cieľom je priblížiť Albrecht ľuďom a dať im zážitok na tanieri, ktorý bude dôvodom na častú a opätovnú návštevu.

Nové a la carte menu prináša tradičné jedlá v modernejšom prevedení. Zároveň v ňom nájdete vplyv talianskej a stredomorskej kuchyne ako odkaz na pôsobenie R.Feješa v zahraničí. Vyskúšať si túto špičkovú gastronómiu môžete s rodinou pri chutnej večeri či s business partnerom na pracovnom obede. Na výber sú priestory veľkorysej reštaurácie so záhradnou terasou alebo rokovací salónik.

Hotel Albrecht skvele dopĺňa portfólio hotelovej skupiny PSH

Po hoteli Salamandra a ForRest Glampingu v Štiavnických vrchoch, hoteli Sliezsky dom vo Vysokých Tatrách a chorvátskych hoteloch Trakošćan a rezorte Zelena Punta, je hotel Albrecht ďalším klenotom, ktorý patrí pod Premium Star Hotels. Všetky sú jedinečné svojou polohou, kvalitným ubytovaním a skvelou gastronómiou.

„Som nesmierne hrdý, že práve Hotel Albrecht je od tejto jesene našou súčasťou. Vždy sme hľadali zaujímavý produkt v centre hlavného mesta, ktorý nám ponúkne možnosť naplno využiť synergie skupiny Across. Za kľúč nášho budúceho úspechu považujem zmenu konceptu z luxusnej fine-dining reštaurácie na dostupnejšiu a prívetivejšiu gastronómiu. Na miesto, kde ste vždy vítaní,” hovorí Jaroslav Kubaľa, CEO Premium Star Hotels.

Aktuálne menu, možnosť online rezervácie aj všetky aktuálne novinky z hotela Albrecht nájdete na www.hotelalbrecht.sk