Chcem investovať
Úspešná emisia dlhopisu Across Funding XII
15. 06. 2022 Čas čítania: 3 min
Across aktuality
Across aktuality

Štvorročný dlhopis s výnosom až 6 % ročne už našiel svojich majiteľov. Čo ďalej prinesieme pre investorov?

Rok 2022 je pre nás významný. Okrem toho, že v Across oslavujeme 20 rokov, podarilo sa nám pre klientov priniesť niekoľko investičných príležitostí, ktoré nie sú bežne dostupné na trhu. Po úspešných projektoch a sprostredkovaní investícií do akcií spoločností Tachyum, Photoneo , IPM Inobat Investment Holding a iných zaujímavých investičných príležitostí, sme sa v Acrosse zamerali na dlhopisové investície.

Začiatkom mája sme spustili novú emisiu dlhopisu Across Funding XII. Štvorročný bezkupónový dlhopis ponúkal atraktívne zhodnotenie až 6 % ročne s bonusovým výnosom pre tých, ktorí investujú viac ako 100 000 eur. Dopyt po tejto emisii vysoko presiahol ponuku. Takmer devätnásťmiliónovú emisiu sa podarilo upísať za rekordných 40 dní od spustenia predaja. Potvrdzuje to dôveru, ktorú naši klienti vkladajú do aktivít skupiny Across.

Odmenou pre investorov je lukratívny dlhopis etablovanej skupiny s dvadsaťročnou históriou na finančnom trhu vo vlastnom portfóliu. Odmenou pre nás je istota, s ktorou budeme vedieť financovať projekty skupiny Across na najbližšie roky.

Ďalšie podnikové dlhopisy v našej ponuke

Ak ste nestihli reagovať na ponuku dlhopisu Across Funding XII, nič nie je stratené. Pravidelne prinášame nové investičné príležitosti, podnikové dlhopisy nevynímajúc. Pritom dbáme na to, aby každý dlhopis spĺňal vysoké požiadavky na kvalitu. Prečo je to pre nás tak dôležité?

Pomyselnou cenou za výhody, ktoré ponúkajú podnikové dlhopisy je, že investor musí strpieť kreditné riziko. Teda situáciu, že ten, koho dlhopis si kúpil, nebude vedieť vrátiť investíciu aj s výnosom včas a v plnej miere.

Toto riziko vie eliminovať práve partner, cez ktorého si daný dlhopis kupujete. V Across prechádza každý dlhopis a jeho emitent intenzívnym hĺbkovým auditom, ktorý má preveriť zmysluplnosť celého projektu, silu emitenta a najmä jeho schopnosť splniť sľub daný investorom. Výsledkom auditu je rozhodnutie, či zaradíme dlhopis do ponuky pre našich klientov. Túto úlohu neberieme na ľahkú váhu. Dvadsaťročná história Across je pre nás záväzkom prinášať klientom tie najkvalitnejšie produkty na finančný trh.

Máte záujem sa dozvedieť, aké podmienky ponúkajú dlhopisy, ktoré týmto náročným výberom prejdú? Dohodnite si stretnutie s našim investičným konzultantom na info@across.sk. Kolegovia zvážia vaše očakávania, predstavia vhodné dlhopisy a optimálne nastavia vaše portfólio.

Kontaktujte ma